Novinky

VĚTŠÍ BRATR T7 - T7 HEAVY DUTY. DALŠÍ NOVINKA NA OBZORU... Detail novinky

VĚTŠÍ BRATR T7 - T7 HEAVY DUTY. DALŠÍ NOVINKA NA OBZORU...

New Holland jede na plný plyn a novinky se na nás hrnouze ze všech stran. Další novinkou je nový, větší bratr modelové řady T7 - New Holland T7 Heavy Duty. Podívejte se na první exklusivní informace a fotografie z amerického trhu.

Zcela nový traktor T7 Heavy Duty bude představen pravděpodobně v Hannoveru na výstavě Agritechnica 2015. Jedná se o řadu, který se inspiroval převratnými technologiemi od řad T6 Tier4B, T7 Tier4B a T8 Tier4B. Řada vyplňuje prostor mezi modelovými řadami T7 a T8. Zatím se ví o 2 modelech - T7.290 a T7.315 které nabízejí vyšší výkon než klasická T7 a ideální proporce. Nová řada T7 HD perfektně zapadá do rodiny New Holland.

T7 HD má mnoho výhod a to včerně odpružené, zpevněné přední nápravy Class 4, která zajistí klidnou a pohodlnou jízdu. Samozdřejmostí je objenání dvojmontáží nebo plynulé převodovky Auto Command, která nabídne maximální kontrolu rychlosti a přesnost operací. Kabina je skoro stejná jako na nedávno představené řadě T7 Tier4B. Hydraulické čerpadla se dají nastavit na průtok až 219 l/min.

T7 HD má také možnost komunikace přes ISOBUS Class 3 pro zvýšení produktivity.

Zdroj: http://www.agrotec.cz

Partneři