Novinky

BISO ULTRALIGHT 800 - LIŠTA PRO PROFESIONÁLY. TO NEJLEPŠÍ, CO SI MŮŽETE PŘÁT... Detail novinky

BISO ULTRALIGHT 800 - LIŠTA PRO PROFESIONÁLY. TO NEJLEPŠÍ, CO SI MŮŽETE PŘÁT...

Žací lišta BISO ULTRALIGHT 800 je to nejlepší, co si může profesionální farmář přát. Otevírá novou dimenzi v rychlé a bezztrátové sklizni jak v obilí tak v ostatních plodinách a to vše až do 16m. Díky použití ultralehkých technologií z leteckého a automobilového průmyslu, které tvoří rám z hliníku a nerezové oceli, vznikl základ pro tuto vyjímečnou Vario lištu.

Tato unikátní kombinace materiálu tvoří hybridní rám který díky své nízké hmotnosti funguje až do 16-ti metrů záběru se zachováním maximální pevnosti konstrukce. Třetí generace rámu také lehce zvládla testy odolnosti a funkčnosti, a to jak v podmínkách laboratoře, tak přímo na poli.

Vysoce kvalitní matelialy jsou také použity na pohyblivých částech žací lišty. Jako vkládací šnek, tak i žací vario stůl je vyroben z nerezové oceli pro dosažení maximálního toku hmoty ve všechn podmínkách.

VŽDY OPTIMÁLNÍ POLOHA ŽACÍ KOSY PRO 

Jednou z hlavních a jedinečných předností žací lišty BISO ULTRALIGHT je 800mm plynule výsuvný žací stůl, který zajistí správné pokládání klasů do žací lišty s minimálním použitím přihaněče. Toto umožní plynulé dávkování hmoty do mlátičky a zajistií vyšší výkon. Žací kosa se v úplně zasunutém stavu nachází jen 225mm daleko od vkládacího šneku, to zajistí snadnou sklizeň i v malém porostu a je to jedna z unikátních vlastností u lišty ULTRALIGHT.

ZMĚNA Z OBILNINY NA ŘEPKU

BISO Vario lišty jsou jediné na trhu, které se opravdu změní pro sečení řepky pod 5 minut. Jediné co se musí udělat je, že se musí odstranit obilné děliče a přidělat na vozík. Boční hydraulické integrované kosičky se velice snadno postaví hydraulicky z kabiny. Montování externích kosiček je již minulostí. Tohle je vlastnost, kterou vám žádný jiný konkurent není schopný nabídnout. Jako poslední vysunete žací stůl o 800mm vpřed a jste připraveni na boj o zrno.

BISO ULTRALIGHT 800

LEHKÁ A PEVNÁ HLINÍKOVÁ LIŠTA BEZ JAKÝCHKOLIV KOMPROMISŮ

Lišta je určena pro opravdové profesionály a stanovuje nové standarty v sklízecí technologii. Tímto se otevírá nová dimenze v rychlé a bezztrátové sklizni do záběru až 16 metrů.

Použitím zdravého rozumu, technologií z leteckého a automobilového průmyslu je vytvořena speciální konstrukce hliníkového rámu, který kombinuje hliník a nerezovou ocel, která je základem pro Vario lišty.

HLAVNÍ VÝHODY:

- Žací záběr až 16 metrů
- Výrazné odlehčení a zpevnění konstrukce
- Rám vyrobený z hliníku, který je kombinovaný s vysokopevnostní a nerezovou ocelí
- Minimální vybrace
- 800 mm plynule výsuvný žací stůl
- Prerfektní tok materiálu ve všech podmínkách
- Integrované, hydraulický sklopné řepkové kosičky
- Hydraulické nastavení sklonu lišty "naklopení na špičku"
- Robustní nerezový vkládací šnek
- Moderní designový plast proti ztrátám v liště

PRŮKOPNICKÁ TECHNOLOGIE

Nadbytečná váhada redukována díky odlehčené technologii
- Tato unikátní kombinace tvoří hybridní rám který výrazně snižuje váhu. Spojení odlehčeného rámu a vystužené konstrukce umožní záběry až 16 metrů.
- Vysoce kvalitní materiály použité jak na rámu tak na pohyblivých částech. Například žací stůl z nerezové oceli zajistí plynulý posun hmoty do mlátičky.
- Pro zjednodušení přepravy u velkých záběru je rám spojený jen ve středu, takže zajistí maximální stabilitu.
- Hybridní rám také prošel bez problémů testy kvality a výdrže. Všechny jeho vlastnosti byly testované jak na poli tak v laboratorních podmínkách.

MODERNÍ DESIGN

SPLASHGUARD
Pro snížení ztrát zrna v okolí vkládacího šneku je BISO ULTRALIGHT 800 vybaven moderním černým plastem, který zabraňuje odlétání zrn a přitom nebrání výhledu do lišty.

PŘÍSTUP
Všechny hydraulické části jsou jednoduše a rychle dostupné přes 2 složitelné kryty.

MENŠÍ ZTRÁTY ZRNA
Pohon bočních hyraulických kosiček je chráněný aerodynamickým krytem pro minimální ztráty při kontaktu s plodinami.

 

Partneři