Prodej

SunLITE* Detail zařízení

Kategorie: Sklízecí adaptéry Geringhoff
Bližší informace o zařízení

Adaptéry na slunečnici

Tento slunečnicový adaptér je nezávislý na meziřádkové vzdálenosti sklízené slunečnice. Stébla slunečnice jsou od strniště odřezána pomocí klasické horizontální žací lišty se Schumacher žacím systémem. Sklízená slunečnice prochází k žací liště přes úzké děliče se žlábky (minimalizace ztrát). Po odřezání jsou úbory s částí stonků dopravovány pomocí podávacího vstupního válce k příčnému dopravnímu šneku a následně přes šikmý dopravník do mlátícího ústrojí sklízecí mlátičky.

Slunečnicový adaptér Geringhoff SunLITE je velmi spolehlivý pracovní stroj nezávislý na meziřádkové vzdálenosti sklízené slunečnice.

Nízký potřebný výkon v souvislosti s efektivním mechanickým pohonem podávacích válců, příčného šneku a žací kosy. V důsledku speciální konstrukce Sun Lite* je potřebný výkon optimalizován. Pracovní úhel ve spojení s těžištěm stroje způsobuje, že vstup odřezaných úborů s krátkými stonky je do mlátičky naprosto volný, bez jakéhokoliv odporu.

Zaoblený tvar dna slunečnicového adaptéru Sun Star* a příčný podávací šnek o průměru 620 mm vytváří velmi dobré předpoklady pro vysokou průchodnost materiálu při nízkých otáčkách. Pohyb sklízeného materiálu je velmi šetrný a tím jsou vytvořeny podmínky pro minimální opotřebení a následný servis.

Sun Lite* slunečnicový adaptér se produkuje v pracovních šířkách 6,10 / 7,60 / 9,15 m a je kompatibilní se všemi značkami a typy sklízecích mlátiček.

Typ

adaptérů

Pracovní záběr

(m)

SL 20

6,10

SL 25

7,60

SL 30

9,10

SL 35

10,60

SL 40

12,00

 

Další fotografie

Partneři