Prodej

Balicí stroje McHale 995 Detail zařízení

Kategorie: Pícninářská technologie
Bližší informace o zařízení

995 LM – Mini balička na hranaté balíky

Nesená mini balička McHale 995LM je navržena k balení malých hranatých balíků ze standardních lisů pro hranaté balíky, avšak dokáže zabalit i malé kulaté balíky. Ve standardním provedení stoje nechybí počítadlo balíků, hliníkové napínače fólie a podpěrní kužele. Balicí stroj 995 je poháněn hydraulicky a  ovládán skrz ventil namontovaný na straně stroje. Balíky rotují plynule přes oscilační válec navržený přesně pro tuto baličku. 

995 TSR - Praktický a univerzální

Balička McHale 995TSR  na hranaté balíky je praktické a univerzální řešení pro balení velkých hranatých balíků. S klasickým smysluplným provedením McHale, kvalitními komponenty a precizní inženýrskou práci je balička McHale 995TSR nejrozumnější volba pro farmáře, kteří chtějí vysoký výkon a kvalitní výsledek i v těch nejtěžších podmínkách. 

 

 Rotační válce umístěné na baličce zajišťují nejen otáčení balíku, ale i kvalitní ovíjení bez ztrát na fólii. Stroj je univerzální. Pouze jednoduchého nastavení stroje McHale 995TSR a můžete ovíjet velké kulaté balíky! 

Stejně jako všechny ostatní baličky hranatých balíků McHale i 995TSR přináší vysoký standard balení s pevně utaženými balíky, které obsahují maximální množství přírodních šťáv pro zvýšení nutričních hodnot. 

McHale 995TSR  zaručuje obsluze vysokou flexibilitu. Je možné připojit Power Pack s dieslovým nebo elektrickým motorem a zároveň stroj ovládat z pohodlí traktoru pomocí dálkového ovládání. Jeden člověk zvládne nakládat, balit a stohovat balíky.  

Další fotografie

Partneři