Prodej

Nože na balíky McHale Detail zařízení

Kategorie: Pícninářská technologie
Bližší informace o zařízení

¨Nůž na dělení balíků 994

Aktivní nůž na dělení balíků McHale 994 rozřízne každý balík senáže, sena a slámy rychle, čistě a účinně. Nůž je ovládán robustním hydraulickým válcem. Unikátní konstrukce nože umožňuje provedení čistého řezu přímo přes střed balíku. Na noži si přivezete balík až na místo přípravy krmení a zde ho rozříznete. Díky silným kovaným hrotům a širokému rozsahu pohybu nože můžete balík dokonce rozříznout třeba až nad míchacím vozem!

Nůž na dělení balíků RS4 s přidržovačem fólie

Aktivní nůž s přidržovačem McHale RS 4 snadno rozřízne balík a rozprostře krmení na krmící místo. Přidrží použitou fólii a síť, odveze je do recyklačního prostoru a tam je odloží.
 

Síla a jednoduchost v ideální kombinaci.

 

 

 

Tento univerzální nůž je opravdu víceúčelový a můžete ho použít takto:

  • vyjmutí balíku ze stohu balíků

  • přeprava balíku na krmící místo

  • rozříznutí balíku při současném přidržení sítě a fólie

  • odvoz spotřebované fólie a sítě na recyklační místo

  • natlačení hrotů do balíku senáže.

To znamená, že s nožem McHale Rs4 může farmář provést celý pracovní cyklus, aniž by opustil sedadlo a komfort kabiny traktoru. 
Celé zařízení je konstrukčně dokonale vymyšlené tak, aby bylo velmi jednoduché a spolehlivé. Rs4 je osazen pouze jednosekčním rozvaděčem, který ve stejném okamžiku ovládá jak nůž, tak ramena přidržovače.
Až se nůž zvedne do vertikální polohy, ramena se přesunou do vnější polohy, aby umožnily naložení dalšího balíku, nebo odložení sítě s fólií na patřičné místo.

Partneři