click over here now fake rolex watches. read montresdecopie. over at this website https://buy-swisswatches.com.com/. this financewatches. try this site www.hostingwatches.com. my company https://www.hpatekphilippe.com. about his www.healthhublot.com. Click Here breitling bentley replica.

Prodej | Techagra.cz - Technika nejen pro zemědělskou činnost

Prodej

DIECI Detail zařízení

Kategorie: Nové a předváděcí stroje
Bližší informace o zařízení

Firma Dieci byla založena v roce 1962 bratry Dieci už v roce 1983 byl vyroben první teleskopický manipulátor Dieci – první na kontinentě.

V současné době je ve výrobním programu více jak 100 modelů manipulátorů na 30 různých šasi. Stroje jsou poháněny hydrostaticky, model AGRI PLUS hydrodynamicky – požadavek českého zemědělství.

Komponenty:
motory Yanmar, Iveco a Perkins
nápravy Dana Spicer (patří do koncernu Clurck Hurth)
hydrostatické generátory a hydromotory Sauer Danfoss
hydraulické rozvaděče Walvoil, Oleodynamica, Danfoss, Burcker

Výložníky (vnitřní i vnější sekce -  nejvíce namáhaná část stroje) jsou vyráběny z vysoce legované jemnozrnné oceli o vysoké pevnosti, která se speciálně pro tyto části dováží přímo ze Švédska.

Manipulátor je skutečným pomocníkem na všech stavbách a je dobrou volbou, protože nahradí při práci několik doposud běžně užívaných stavebních strojů. V zahraničí míří 70 % všech vyrobených manipulátorů právě do stavebnictví. Tento trend je v posledních několika letech patrný i u nás. Rozvíjející se nebo na trhu dobře etablované stavební firmy mají již takové stroje ve svém strojovém parku. Nezůstávejte stát na místě, přemýšlejte o tom, jak snížit v dnešní pro stavebníky obzvlášť složité situaci na trhu náklady a jak lépe stavět. Konkurence nespí. Manipulátory lze samozřejmě hojně a s výhodou využít i v dalších průmyslových odvětvích. Namátkou jmenujme strojírenství, dřevařský průmysl atd.

Manipulátory s otočí umožňují ve stavebnictví a jiných průmyslových odvětvích udělat řadu finančně nebo časově náročných prací daleko jednodušeji a za méně peněz. Pegasy lze použít jen namátkou pro manipulaci s materiálem jako jeřáby ( s jeřábovým hákem nebo navijákem), vysokozdvižné vozíky (paletizační vidle)nebo popřípadě pro téměř všechny nakládací práce s lopatou nebo těžební lopatou a další manipulaci na stavbách. Na výložníku nepoužít i plošinu buď pro dopravu materiálu nebo pro montážníky (nemusíte přeci vždy stavět lešení). Stroj lze vybavit i dálkovým rádiovým ovládáním, takže obsluha může stroj ovládat z plošiny. Dokonce lze připojit i plošinu negativní pro práci třeba pod mostem. Manipulátory lze objednat v ekonomické verzi 35.16, nejprodávanější je model 50.21. Pegasus je skutečným pomocníkem na všech stavbách a je dobrou volbou, protože nahradí při práci několik doposud běžně užívaných stavebních strojů.

DIECI v italštině znamená deset.

Deset důvodů proč si vybrat DIECI:

  1. Bezpečnost    - zátěžový diagram s automatickou blokací při přetížení s možností vypínání při těžebních pracích, zvuková signalizace zpětného chodu, bezpečnostní kabina ROPS/FOPS
  2. Ergonomie     - široká kabina, nastavitelný sloupek řízení, nastavitelné sedadlo, kabina na silentblocích, topení, případně klimatizace, sluneční clona, otevíratelná zadní a střešní okna a horní polovina dveří, jednopákové ovládání
  3. Výhled           - nízko uložený výložník v šasi, výše uložená kabina – dokonalý výhled 360stupňů, bohatě prosklená kabina s čelním sklem bez horní příčky v zorném poli obsluhy.
  4. Motor             - nízká spotřeba, dlouhodobá životnost, dlouhé intervaly výměny oleje a filtrů, nízká hlučnost a emise splňující nejpřísnější platné směrnice.
  5. Řízení             - řízení všech kol, řízení přední nápravy, řízení krabím chodem, malý rádius zatáčení, možnost vabavení stroje signalizací polohy náprav.
  6. Pohon            - inching pedál – pracovní spojka, výběr mezi hydrostatickým pohonem pro stroje, na který je kladen požadavek na přesnost a citlivost zastavení najíždění, hydrodynamika pro dlouhé přejezdy, kopcovité terény, tahání přívěsů, pohon obou náprav
  7. Převodovka   -  hydrostatické stroje vybaveny 2 stupňovou s plynulou regulací pojezdu, hydrodynamické 4 stupně vpřed, 3 vzad pod zatížením vždy reverzace pod zatížením.
  8. Vyrovnávání             - patentovaný systém paralelogramu s vyrovnávacím válcem uvnitř hlavního válce - nejpřesnější paralelogram na trhu, nejmenší namáhání výložníku na trhu.
  9. Nápravy        - robustní nápravy Clurk Hurth se samosvornými diferenciálem přední a na přání i zadní nápravy, vícelamelové brzdy samostavitelné v olejové lázni.
  10. Údržba          - nízké náklady na údržbu díky prodlouženým intervalům.

Další fotografie

Partneři